“… najlepszym lekarstwem, którego nie sposób przedawkować jest życzliwość dla drugiego człowieka…”☺️

Z okazji Światowego Dnia Życzliwości i Pozdrowień w naszej szkole po raz kolejny zorganizowano akcję pod hasłem: „Rozsypuj uśmiech jak konfetti”. Aby włączyć się w obchody tego święta wystarczy uśmiechać się, być uprzejmym dla innych, pomóc komuś bezinteresownie. To apel przeciwko smutnej i szarej rzeczywistości. Bycie miłym, okazywanie dobra, rozbudzanie u siebie życzliwości wobec innych ma moc uszczęśliwiania – nie tylko obdarowanego życzliwością, ale przede wszystkim tego, który ją okazuje!!!

Na szkolnym korytarzu pojawiła się gazetka, a także specjalnie przygotowana poczta życzliwości i pozdrowień. Uczniowie wzięli udział w wyzwaniu- „Cichy Przyjaciel”, które polegało na wylosowaniu osoby ze swojej klasy, dla której już od piątku, w sposób szczególny należało okazać serdeczność, uprzejmość oraz bezinteresowną pomoc. Zabawa bardzo się spodobała i wszyscy z zaangażowaniem wzięli w niej udział. Dziś natomiast kartki pocztowe od „cichych przyjaciół” z miłymi słowami, życzeniami i pozdrowieniami trafiły w odpowiednie ręce. W całej szkole i przedszkolu królował kolor żółty i wszystkim towarzyszył uśmiech przez cały dzień.

Jesteśmy przekonani, że życie bez wartości, bez radości, bez serdecznych pozdrowień i naturalnego uśmiechu nie może mieć sensu…!

Życzymy wszystkim ciepła, dużo uśmiechu i niegasnącego poczucia humoru!!! Zapraszamy na fotorelację!!!

https://www.facebook.com/100047752102825/posts/pfbid02SMEovD2zZ7AFEAxpzsk7FsiF85rogFByExMtL9uGj97Mvi8vehDRwQvYtYWKaywwl/?_rdc=1&_rdr

[zdjęcie przedstawia przedszkolaków podczas obchodów Światowego Dnia Życzliwości Pozdrowień ]
[zdjęcie przedstawia przedszkolaków podczas obchodów Światowego Dnia Życzliwości Pozdrowień ]
[zdjęcie przedstawia uczennice z Samorządu Uczniowskiego podczas obchodów Światowego Dnia Życzliwości Pozdrowień ]
[zdjęcie przedstawia uczniów podczas obchodów Światowego Dnia Życzliwości Pozdrowień ]