Ogromny sukces naszych dziewcząt z klasy 6 i młodszych! W Mistrzostwach Gminy  w Unihokeju, które odbyły się we wtorek 17 października, zajęły 2 miejsce i awansowały do etapu powiatowego, który odbędzie się w przyszłym tygodniu.

Klasyfikacja końcowa zawodów:

1 m. SP w Mikorzynie

2 m. SP W ŚWIBIE

3 m. SP w Krążkowach

4 m. SP nr 1 w Kępnie

5 m. SP w Myjomicach

Reprezentowały nas: Amelia Iwanetzka, Wiktoria Chaliman, Bianka Paprocka, Zofia Hruszowiec, Julia Kasprzak, Zofia Żuraw i Izabela Sołtysik.

Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za jak najlepszy występ w kolejnych zawodach, które odbędą się w Łęce Opatowskiej.

Chłopcy również Wicemistrzami Gminy w Unihokeju. W środę (18 października) w kępińskiej hali rywalizowało 5 drużyn. Graliśmy systemem ‘każdy z każdym “. Nasza drużyna wygrała 2 mecze i 2 zremisowała. Na końcu okazało się, że mamy identyczny dorobek punktowy i bramkowy, co SP w Krążkowach! W bezpośrednim meczu również padł remis. Dlatego o tym kto zostanie mistrzem, zadecydowały rzuty karne, w których lepsi okazali się zawodnicy w SP Krążkowy.

W rezultacie i tak awansowaliśmy do zawodów powiatowych

Reprezentowali nas: Hubert Mielcarek, Mikołaj Gollmer, Hubert Cierlak, Wojciech Myśliwiec, Wiktor Pyzałka, Arkadiusz Sołtysik, Igor Wiśniewski i Szymon Sikora.

Klasyfikacja końcowa:

1 m. SP w Krążkowach – awans

2 m. SP W ŚWIBIE – awans

3 m. SP w Myjomicach

4 m. SP w Mikorzynie

5 m. SP nr 1 w Kępnie

Gratulujemy

[Drużyna dziewcząt w unihokeju]
[Drużyna chłopców w unihokeju]